Полтава Live

У Полтаві розшукали зниклу дитину

   
11:12 - Олег Кулініч Започаткований мною конкурс «Ми – чудовий, дружний клас!» продовжується, і черговим його переможцем стали учні 8 класу Орданівсько...

Започаткований мною конкурс «Ми – чудовий, дружний клас!» продовжується, і черговим його переможцем стали учні 8 класу Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Диканський район).

Як розповіла класний керівник 8 класу Світлана Петрівна Кривошапко, її клас надзвичайно активний, і, в хорошому сенсі, не дає педагогам перепочинку) Школярі імпульсивні і непосидючі, але дружні. Коли класний керівник озвучила їм ідею про участь у конкурсі, учні одразу загорілися, причому націлилися обов’язково... виграти.

За перемогу у конкурсі – як завжди, в якості призу від мене, діти отримали екскурсію музеями, історичними пам’ятками та визначними місцями Полтави, а також похід у «Макдональдс». Екскурсія надзвичайно інтенсивна, діти отримали дуже багато інформації і вражень, їм було дуже цікаво.

Як розповіла класний керівник, у класі – більшість хлопців (щоправда, після реорганізації Петродавидівської школи колектив «розбавили» дівчатами). Серед хлопців багато рибалок, тому їх дуже зацікавив у краєзнавчому музеї стародавній плавзасіб, видовбаний із деревини)))

Педагог сказала, що не знала програми екскурсії, і навіть не думала, що їм приділять аж стільки уваги. Я в свою чергу дуже радий, що екскурсія приносить школярам і радість, і користь, і буду організовувати такі екскурсії і надалі. Нагадую, що умови конкурсу – в газеті «Просто РАЙОНКА».

( Олег Кулініч )

25 березня 2017

24 березня 2017

23 березня 2017

22 березня 2017

21 березня 2017

20 березня 2017
Найактуальніші новини Полтави та Полтавської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Полтава, репортажі з місця подій Полтави, економіка Полтавської області, політика Полтави, культурне життя, спорт в Полтаві.