Полтава Live

   
10:21 - Олег Кулініч Сьогодні зранку відвідав зіньківський ясла-садок №1 «Ромашка», в який я сам ходив. З завідуючою Марією Олексенко порахували, що я ...

Сьогодні зранку відвідав зіньківський ясла-садок №1 «Ромашка», в який я сам ходив. З завідуючою Марією Олексенко порахували, що я його закінчив 43 роки тому))) На той час моїм батькам було дуже зручно, адже садок знаходився фактично напроти батьківського будинку на вул. Гагаріна. Перейшов дорогу – і ти вже там, на майданчику)

Зайшов у ту саму групу, в яку ходив і я. Стільки часу пройшло, але спогади ще лишилися. Пам’ятаю свою виховательку Євтушенко Марію Йосипівну, няню Галин...у Черняк, музичного керівника Любов Дроздо. Велика їм вдячність за їх роботу!

Як і фактично кожен дошкільний навчальний заклад, садок «Ромашка» теж має свої проблеми, до вирішення яких я постійно долучаюся. Цього року за кошти державної субвенції в садок буде закуплене обладнання для харчоблоку, а за рахунок власних коштів я допоміг навчальному закладу з пральною машиною. Якщо не цього року, то наступного обов’язково придбаємо для садка і ще одну електроплиту для приготування їжі.

Найбільші ж проблеми викликає стан каналізації і водовідведення. Садок був збудований у 1971 році, а я його закінчив у 74-му. З тих пір ці системи жодного разу не ремонтувалися і є вкрай зношеними. Зараз садок фактично переповнений – у ньому навчаються близько 150 вихованців. Це чудово, що у місті є народжуваність і є малеча, але ж треба створювати для неї відповідні умови. Тому це завдання номер один, яке ми обговорили з завідуючою дитсадка Марією Олексенко. Зараз вже виготовляється проектна документація на капремонт і я обов’язково сприятиму вирішенню цього питання, а також докладу зусиль, щоб в садку була також встановлена нова сантехніка, душові кабіни та все інше необхідне обладнання.

Ну а зараз вирушаю працювати у Миргород та Миргородський район.

( Олег Кулініч )

20 листопада 2017

19 листопада 2017

18 листопада 2017

17 листопада 2017
15:11 - Олег Кулініч Залишився буквально ще один день – і укладання другого шару асфальтобетону на об’їзній дорозі навколо Зінькова буде завершено! Так...

Залишився буквально ще один день – і укладання другого шару асфальтобетону на об’їзній дорозі навколо Зінькова буде завершено! Таким чином, весь запланований обсяг цьогорічних робіт на даній трасі протяжністю 5,6 км – виконано!

Нагадаю, що за технологією капітальний ремонт траси Т-17-06, яка йде в об’їзд Зінькова, включає укладання трьох шарів асфальтобетону. Укладання першого шару товщиною 5 см було завершено у перші дні вересня, і вже 8 вересня, до Дня Зінькова, ми урочисто... відкрили цю дорогу разом з керівництвом області, району та міста. Укладка другого шару, теж товщиною 5 см, завершується в ці дні, і наступного року буде укладено третій, завершальний шар євроасфальту.

Така технологія дозволить отримати дорогу, яка дійсно відповідатиме всім стандартам і прослужить зіньківській громаді і всім мешканцям Полтавщини десятки років! Дуже радий, що вдалося посприяти втіленню цього проекту, адже той стан об’їзної, який у нас був до цього року, примушував водіїв об’їжджати саму об’їзду))) І найгірше те, що центром Зінькова рухалися перевантажені 50-тонні вантажівки, розбиваючи асфальт у самому місті.

Тепер – ситуація вже зовсім інакша, тож залишається лише подякувати дорожникам за якісно виконану роботу!

( Олег Кулініч )

16 листопада 2017

15 листопада 2017

14 листопада 2017

13 листопада 2017

12 листопада 2017

11 листопада 2017
Найактуальніші новини Полтави та Полтавської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Полтава, репортажі з місця подій Полтави, економіка Полтавської області, політика Полтави, культурне життя, спорт в Полтаві.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS