В Ужгородському прес-клубі презентують досягнення проекту по Солотвинському солеруднику

04 березня 2019 13:28:28    

Події

У вівторок, 5 березня, о 16.00 в Ужгородському відбудеться прес-конференція, де оприлюднять досягнення проекту, який стартував минулого року на Закарпатті,  і присвячений вдосконаленню стратегії зниження ризиків від надзвичайних ситуації.

Головним об’єктом, на який спрямовано дію проекту, є закарпатські соляні шахти у смт. Солотвино, які у 2007 році були затоплені, сформувавши масивні карстові провалля.

Проект, з  акронімом  ImProDiReT, фінансований Європейською комісією та реалізується партнерами з Великобританії, Нідерландів, Польщі та України. Керівник проекту - Петер Ґлерум, разом з іншими партнерами, розкаже про прогрес та виділити окремі досягнення в реалізації проекту.

Зокрема, Інститут геології НАН України, оцифрував паперові версії карт з одночасною їх актуалізацією. Проведено подальші дослідження ситуації в Солотвино. Закладено основи для створення мапи ризиків, яка служитиме одним із інструментів пошуку оптимальних рішень для ситуації в Солотвино. Створено Закарпатську Платформу зниження та запобігання ризиків у разі надзвичайних ситуацій - одним із основних завдань є створення комунікаційної платформи для забезпечення сталого співробітництва між партнерами проекту та ключовими стейкхолдерами (ДСНС, Управління водними ресурсами басейну р. Тиса, Департамент екології тощо).

Під час прес-конференції зазначені теми будуть ширше висвітлені з коментарями українських та міжнародних експертів з акцентом на актуальність для регіону.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS